5.sınıf sosyal yeni müfredat yazılı soruları kategorisine hoş geldiniz. Bu kategori içerisinde yer alan 5.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları pdf ve cevap anahtarlı bir şekilde hazırlanmıştır.

5.sınıf sosyal bilgiler yeni müfredat ortak yazılı sınav soruları ile ilgili çalışma arayanlar aşağıda yer alan sorular tercih edebilirler. Bu çalışmaların içerisinde yer alan sorular 5.sınıf sosyal bilgiler ortak yazılı sınavlar içerisinde çıkabilir dikkatli olunuz. 5.sınıf açık uçlu sosyal bilgiler soruları ortak yazılı sınavında karşınıza çıkabilir çok dikkatli bir şekilde çözmelisiniz.

5.sınıf sosyal yazılı soruları ve çözümleri ile ilgili yapılan bu çalışmaların büyük bir bölümü özgün yazılı sorularından oluşmaktadır. 

5.sınıf sosyal bilgiler açık uçlu yazılı sınav soruları pdf şeklinde hazırlandığı için cihazınızda mutlaka pdf formatında dosyaları açmak için gerekli olan programın olması gerekmektedir. 

Aşağıda yer alan bağlantılar ile 5.sınıf sosyal yazılı soruları ile ilgili yapılan çalışmaları pdf olarak indirebilirsiniz.

5.SINIF SOSYAL BİLGİLER AÇIK UÇLU YAZILI SORULARI CEVAP ANAHTARLI YENİ MÜFREDAT

5.SINIF SOSYAL BİLGİLER YAZILI SORULARI VE CEVAPLARI
5.Sınıf Sosyal 1.Dönem 1.Yazılı Soruları İndir
5.Sınıf Sosyal 1.Dönem 2.Yazılı Soruları İndir
5.Sınıf Sosyal 2.Dönem 1.Yazılı Soruları İndir
5.Sınıf Sosyal 2.Dönem 2.Yazılı Soruları İndir