6.sınıf bilişim teknolojileri yazılı soruları kategorisine hoş geldiniz. Bu kategori içerisinde yer alan 6.sınıf bilişim yazılı soruları pdf ve cevap anahtarlı bir şekilde hazırlanmıştır.

6.sınıf bilişim teknolojileri ortak yazılı sınav soruları ile ilgili çalışma arayanlar aşağıda yer alan sorular tercih edebilirler. Bu çalışmaların içerisinde yer alan sorular 6.sınıf bilişim teknolojileri ortak yazılı sınavlar içerisinde çıkabilir dikkatli olunuz. 6.sınıf bilişim teknolojileri açık uçlu sorular ile sınavlar ile sınav öncesi kendinizi deneyebilir ve sınavdan yüksek puanlar alabilirsiniz.

6.sınıf bilişim yazılı soruları ve çözümleri ile ilgili yapılan bu çalışmaların büyük bir bölümü özgün yazılı sorularından oluşmaktadır. 

6.sınıf bilişim yazılı sınav soruları pdf şeklinde hazırlandığı için cihazınızda mutlaka pdf formatında dosyaları açmak için gerekli olan programın olması gerekmektedir. 

Aşağıda yer alan bağlantılar ile 6.sınıf bilişim açık uçlu yazılı soruları ile ilgili yapılan çalışmaları pdf olarak indirebilirsiniz.

6.SINIF BİLİŞİM AÇIK UÇLU YAZILI SORULARI CEVAP ANAHTARLI

6.SINIF BİLİŞİM YAZILI SORULARI VE CEVAPLARI
6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 1.Yazılı Soruları İndir
6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Yazılı Soruları İndir
6.Sınıf Bilişim 2.Dönem 1.Yazılı Soruları İndir
6.Sınıf Bilişim 2.Dönem 2.Yazılı Soruları İndir