yazilihocam.com sitesinden kullanıcı olarak hizmet almak için aşağıda belirtilen kullanım şartlarını okumanız gerekmektedir. 

yazilihocam.com sitesini kullanan her ziyaretçi bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. 

1. yazilihocam.com tüm içeriklerini tavsiye, bilgilendirme ve eldeki yazılı ya da sözlü bilginin kontrolü amacıyla kamuya sunma amacı taşımaktadır. Fakat bu site, yayınladığı içeriğin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin tavsiye, bilgilendirme ve bilginin kontrolü amaçlı olduğunu beyan etmektedir. 

2. yazilihocam.com da yer alan yazılı sorularının cevap anahtarları sınav öncesi hazırlık yapıp soruların cevaplarının kontrol edip eksikliklerini görmesi ve gerekli önlemleri alması amacı taşımaktadır. Bu site, cevapların kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemektedir. Kullanıcıların bu cevap anahtarlarını başka amaçlarla kullanmasından dolayı bu site sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazilihocam.com içerisinde yer alan soruların sınavda aynısının çıkacağının garantisini asla vermez.

3- yazilihocam.com da çıkan reklamlardan dolayı sitemiz hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Reklamlar sizin girmiş olduğunuz web sitelerindeki çerezlere göre sizlere gösterilmektedir. yazilihocam.com hiçbir bildirim yapmadan herhangi bir zaman kullanım koşullarında, değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. 

4. yazilihocam.com, bilgisayar ve internet korsanları tarafından saldırıya uğraması dolayısı ile site içerisinde ortaya çıkacak olumsuzlukları düzeltmek için elinden geleni yapacak gerekli önlemleri alacaktır. Fakat bu site saldırı, hack vb. durumlarında kullanıcıların maddi veya manevi zarar görmelerinden sorumlu değildir.

5. Web sitemiz içerikleri  web sitesi öğretmen ekibi arkadaşlar tarafından hazırlanmaktadır. Bazı yazılı soruları instagram ve facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden öğretmen arkadaşlar tarafından ücretsiz ya da ücretli bir şekilde gönderilmektedir ve o şekilde yayınlanmaktadır. Soruların tamamı müfredat uyumludur.  İndirdiğiniz dosyaları virüs taramasından  geçiriniz ve o şekilde kullanınız.

6. Bu site, dileği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir. Web sitesinde yer alan içeriklerin başka facebook gruplarında, instagram hesaplarında, web sitelerinde vs vs izinsiz bir şekilde paylaşılması yasaktır. Bu site içeriklerinde telif hakkı ihlali olduğu düşünülen içerik veya içeriklerin bildirimi için instagram adresi kullanılabilir. Bildirim incelenip en geç 3 iş günü içerisinde ilgili içerik, hak ihlalini ortadan kaldıracak şekilde bu site tarafından düzenlenir ya da tamamen kaldırılır.